#1 2008-11-20 20:35:53

Yuugiri

Nowy użytkownik

Skąd: Osaka
Zarejestrowany: 2008-11-20
Posty: 9
Punktów :   

Dom Eliseyah

Niewysoka, śnieżnobiała budowla wetknięta była "na styk" pomiędzy dwa inne domy prawie isę z nim stykając...gdyby nie srebrny, mietalowy płot nikt by sie nei zorientował, że ten dom to odrębna część całej kondygnacji...
Na środku dwupoziomowej lecz neizwykle niskiej budowli znajdowały sie owalne drzwi, którym towarzyszyły po bokach owalne okna z białymi okiennicami. Dach pokryty był tysiacem różnobarwnych kwaitów zwisajacych do samej ziemi wisterii, pstrokatych lilii, kolorowych bratkow...Przed domem znajdowały się takze krzewy rózane sprawiając wrażenie, ze aby dotrzeć do drzwi trzeba było przedrzeć sie przez kwiatową dżunglę...W jednym z okien oparty był szpiczastouchy młodzieniec o platynowych włosach i niebieskicvh oczach z nadzwyczaj gęstymi rzęsami. Patrzył gdzieś w dal najwidoczniej o czyms marzac..: "Aby się wyróżniać trzeba być albo królem, albo walecznym rycerzem, który nei boi sie stawić czoła bestii...Ja jestem tylko jednym z wielu..." W tym moemncie Elf, bo tak zwie sie owe stworzenie, wyobraził sobie krzyczącą z przerażenia niewiastę i siebie wyciągajacego ślniący miecz by odciąć głowę bestii atakujacej dziewczynę...Elf przerywajac marzenia spojrzał teraz na stojący w kącie pokoju srebrny miecz:"Kiedyś użyję go tak jak mój brat..."

Offline

 

#2 2008-11-21 20:24:53

Hizaki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dom Eliseyah

Wtem nieopodal zaszeleściły liście i na horyzoncie pojawiła isę całkiem nowa mu postać. Jasnowłosa, niskiego wzrostu kobieta, w długiej białej sukni przechadzała się spokojnie przez drogę, prowadzącą koło jego domu. Spojrzała na ułamek sekundy w jego okno, po czym widząc w nim chłopaka wstydliwie zarumieniła się, odwracając wzrok i kurczowo zaciskając palce na białej rączce ślicznej, koronkowej parasolki przeciwsłonecznej utkanej z nici śnieżnego gargulca. Wyglądała na wyjątkowo zmieszaną.

Offline

 

#3 2008-11-21 21:24:19

Yuugiri

Nowy użytkownik

Skąd: Osaka
Zarejestrowany: 2008-11-20
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dom Eliseyah

Elf odrywając swoje wspomnienia od starego miecza zawiesił wzrok na nieznajomej:"olśniewająca.." pomyslał poczym rzucił szybko i bez zastanowienia:"Dzień dobry!"

Offline

 

#4 2008-11-22 08:51:11

Hizaki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dom Eliseyah

Kobieta niemalże podskoczyła, gdy usłyszała słowa chłopaka. Jeszcze bardziej się rumieniąc, kiwnęła głową w jego kierunku, uśmiechając się miło.Przystanęła.
- Dzień dobry panie! - powiedziała cichym, srebrzystym glosikiem, jakgdyby próbowała ukryć zakłopotanie. - Piękny dzisiaj dzień mamy, prawda?

Offline

 

#5 2008-11-22 16:27:16

Yuugiri

Nowy użytkownik

Skąd: Osaka
Zarejestrowany: 2008-11-20
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dom Eliseyah

Elf spojrzał w niebo:"Istotnie." Odrzekł po chwil izmieniając temat:"Dokąd sie panienka wybiera?"

Offline

 

#6 2008-11-22 18:39:05

Hizaki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dom Eliseyah

Nieznajoma uśmiechnęła się, po czym odparła - Do pałacu... Słyszałam, że nasz król chce zaprosić księcia nocnych elfów! Ach, chciałabym go zobaczyć...! - kobieta rozmarzył się, po chwili wracając do elfa siedzącego w oknie. - Może pójdziesz ze mną, panie?

Ostatnio edytowany przez Hizaki (2008-11-22 18:43:16)

Offline

 

#7 2008-11-22 22:12:59

Yuugiri

Nowy użytkownik

Skąd: Osaka
Zarejestrowany: 2008-11-20
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dom Eliseyah

Elf zamyślił się poczym rzucił krótką odpowiedź:"Oczywiście, też chętnie go zobaczę.." Książe Nocnych Elfów była to bowiem postać znacząca a młodzieniec chciał koniecznie zobaczyć takie wydarzenie...

Offline

 

#8 2008-11-23 10:01:16

Hizaki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dom Eliseyah

Kobieta uśmiechnęła się, czekając na swojego nowego towarzysza...
- "Ciekawe kim jest ten młody następca tronu...?" - zapytała siebie w myślach...

Offline

 

#9 2008-11-23 20:30:58

Yuugiri

Nowy użytkownik

Skąd: Osaka
Zarejestrowany: 2008-11-20
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dom Eliseyah

Po kilku minutach przy boku dziewczyny pojawił się młody Elf usmiechajac sie szeroko:"To bedzie wydarzenia, czyż nie?" Zapytał uradowany i podekscytowany.Przypomniało m usie jednak, że nie zapytał niewiasty o imię..."Jak pani na imię?"

Offline

 

#10 2008-11-26 10:45:53

Hizaki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dom Eliseyah

- Oh tak, dlatego tak mi śpieszno... - odparła natychmiast, a gdy usłyszała pytanie o jej imię znów się lekko zaczerwieniła - Na imię mi Shani, a mogę znać twoje imię?

Offline

 

#11 2008-11-29 08:54:13

Yuugiri

Nowy użytkownik

Skąd: Osaka
Zarejestrowany: 2008-11-20
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dom Eliseyah

"Nazywam się Eliseyah" Odparł młodzieniec z dumą w głosie:"Kiedy ma przybyć książę Nocnych Elfów?" Zapytał nagle, by zmienić temat, gdy zobaczył, że dziewczyna się czerwieni...

Offline

 

#12 2008-11-29 09:17:56

Hizaki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dom Eliseyah

- Wieczorem, gdy się ściemni. Ojc... znaczy król posłał już po niego rydwan słońca. Niebawem przybędzie, dlatego nie chcę się spóźnić - odparła, zarzucając gęstą burzą loków. - Chodźmy Eliseyah...

Offline

 

#13 2008-11-29 12:36:12

Yuugiri

Nowy użytkownik

Skąd: Osaka
Zarejestrowany: 2008-11-20
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dom Eliseyah

"Oczywiście panienko!" Powiedział chłopak i natychmiast podążył za damą...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl