#1 2008-11-21 19:13:22

Harumi

Nowy użytkownik

Skąd: Kobe
Zarejestrowany: 2008-11-20
Posty: 5
Punktów :   

Postaci

DESTINEE, BIAŁY MAG

IMIĘ: Destinee
WIEK: 14
PŁEĆ:
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Miasto słońca
MIEJSCE URODZENIA: Miasto słońca

Moje życie nie jest kolorowe... Wychowuje mnie babcia. Moja matka po mym porodzie zapadła w śpiączkę... Nie wiem czy jest bardziej ze mną czy bardziej z duszami które na zawsze opóściły ten świat... Wiem tylko że jest z nią coraz gorzej... Zrobię wszystko by ją ratowac! A co za tym idzie... muszę wyruszyc w dośc niebezpieczną misję..

Ostatnio edytowany przez Harumi (2008-11-21 21:41:28)

Offline

 

#2 2008-11-21 20:01:58

Kiyo

Surya, ?

Zarejestrowany: 2008-11-14
Posty: 72
Punktów :   

Re: Postaci

SURYA, HYBRYDA

imię: Surya
płeć: mężczyzna
wiek: 19 lat
miejsce urodzenia: ?
miejsce zamieszkania: ?
umiejętności: ?

"Pewnego dnia przechadzając się pod wielkim, starym drzewem, nie byłem do końca swiadom jeszcze, że na świecie istnieje coś bardziej absurdalnego od wojen o kawałek głupiego kamienia czy zapasy rzadkich gatunków roślin. Otóż tego pamiętnego dnia spotkałem coś, co dosłownie "spadło mi z nieba" wprost na ręce. Była to mała dziewczynka imieniem Destinee. Przeznaczenie. Moim przeznaczeniem było ją spodkać, a w następstwie wyruszyć z nią w misję, którą realizowała, gdyż jest tak niezdarna, że pewnie potknęłaby się o własne nogi. W ogóle czasem mam ochotę wszystko z jej drogi uprzątać, ponieważ wiem, że wszystko, ale to dosłownie wszystko, stanowi dla niej zagrożenie. Wyruszyłem więc po to by ją ochraniać. Staram się być prawie niewidoczny. W sumie realizuję także swoją osobistą misję, którą jest odnalezienie... pewnej osoby..."

Offline

 

#3 2008-11-21 20:26:47

Hizaki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 9
Punktów :   

Re: Postaci

SHANI, ELF

imię: Shani
płeć: ?
wiek: ?
gatunek: elf
miejsce urodzenia: Miasto słońca
miejsce zamieszkania: Miasto słońca
umiejętności: ?

Jak należy uciec przed swym przeznaczeniem? Czy przed nim w ogóle da się uciec...?
Niebawem opuszczę Miasto słońca, pozostawiając przeszłość i przyszłość daleko za sobą... Czy wyruszysz ze mną Eliseyah?

Ostatnio edytowany przez Hizaki (2008-11-29 09:19:47)

Offline

 

#4 2008-11-22 22:17:06

haren

Administrator

Skąd: Osaka
Zarejestrowany: 2008-11-14
Posty: 19
Punktów :   

Re: Postaci

SETSUNA, NOCNY ELF

imię: Setsuna
płeć: mężczyzna
wiek: ?
gatunek: nocny elf
miejsce urodzenia: Miasto Księżyca
miejsce zamieszkania: Miasto Księżyca
umiejętności: ?

Niedawno zmarł mój ojciec..Teraz to ja przejmę jego obowiązki i koronę, która zamiast przyciągać chwałę, rani ma głowę...Zupełnie nei nadaję się na władcę a los chce zmusić mnie bym się tego nauczył...

Offline

 

#5 2008-11-22 22:21:02

Yuugiri

Nowy użytkownik

Skąd: Osaka
Zarejestrowany: 2008-11-20
Posty: 9
Punktów :   

Re: Postaci

Eliseyah, Elf

imię: Eliseyah
płeć: mężczyzna
wiek: ?
gatunek: elf
miejsce urodzenia: Miasto Słońca
miejsce zamieszkania: Miasto Słońca
umiejętności: ?

Indywidualnośc i sława to jest coś czego pragnę. Nie chcę być szarym Elfem! Chcę zrobić coś co sprawi, że ktos wreszcie zwróci na mnei uwagę...

Ostatnio edytowany przez Yuugiri (2008-11-22 22:22:16)

Offline

 

#6 2008-11-22 22:56:26

Yukiki

Użytkownik

Skąd: Osaka
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 22
Punktów :   

Re: Postaci

Mikadame, Torimae

imię: Mikadame
płeć: mężczyzna
wiek: ?
miejsce urodzenia: Wyspa Torimae
miejsce zamieszkania: Zły Las, Część Wschodnia
umiejętności: ?

Ja i moja przyjaciółka odrazu wiedzieliśmy, że miejsce zwane wyspą Torimae nie zostanie naszym rodzinnym domem. Oboje wychowywaliśmy się bez rodziców, którzy zginęli walcząc o wyspę...Owa wyspa nie okazała nam litości mimo iż nasi rodzice przelali za nia krew...By uciec od obowiązków i życia w zorganizowanym społeczeństwie, gdzie każdy, jak w obozie pracy, ma swoje stanowisko zdecydowaliśmy się na banicję...Żyjemy tak już 3 lata i świetnie sobie radzimy! Wkrótce znajdziemy nasze miejsce zwane domem...To nasze największe marzenie.

Ostatnio edytowany przez Yukiki (2008-11-22 22:56:39)

Offline

 

#7 2008-11-22 23:13:12

Saki_the_SiNNeR

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 23
Punktów :   

Re: Postaci

Raven, Torimae

Imię: Raven
Wiek:?
Płec:kobieta
Miejsce urodzenia: Wyspa Torimae
Miejsce zamieszkania: Zły las, Częśc Wschodnia
Umiejętności:?

3 lata temu wspólnie z mym drogim przyjacielem opuściliśmy nasz rodzinny dom. Dlaczego zapytacie? Cóż... Nie podobało nam się przedmiotowe traktowanie nas przez osoby 'z góry' które myślą że mogą miec władze nad wszystkim i wszystkimi... Postanowiliśmy uciec i szukac szczęścia gdzie indziej? Czy znajdziemy? Oby..

Offline

 

#8 2008-11-23 11:07:41

San

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 7
Punktów :   

Re: Postaci

Leviathan, Hydra

imię: Leviathan
płeć: mężczyzna
wiek: ?
gatunek: hydra
miejsce urodzenia: Srebrzyste jezioro
miejsce zamieszkania: -
umiejętności: ?

"Kiedy otworzyłem oczy ujrzałem wokół siebie błękitną ciemność. Było cicho, jakgdyby ktoś mnie ogłuszył. Wokół mnie pływały ryby i błękitne kraby, a ja jakby w zamknięciu byłem od nich odizolowany. Coś mnie więziło. Było przezroczyste i elastyczne. Przez kilka pierwszych chwil nie zorientowałem się, dopiero po kilku sekundach zdałem sobię sprawę, że jestem uwięziony w bańce powietrza pod wodą srebrzystego jeziora..."

Ostatnio edytowany przez San (2008-11-23 11:21:26)

Offline

 

#9 2008-11-23 20:30:37

Haru

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 11
Punktów :   

Re: Postaci

HEAVEN, ELF

Imię: Heaven
Wiek:?
Płec:Kobieta
Miejsce urodzenia: Miasto Słońca
Miejsce zamieszkania: Miasto księżyca

Żyję sama dla siebie odkąd tylko pamiętam... moim marzeniem jest odnaleśc szczęście i kogoś dla kogo mogła bym życ... Mam nadzieje że się uda!

Offline

 

#10 2008-11-27 20:51:25

Lilli

Nowy użytkownik

Skąd: Monachium ciałem Osaka sercem
Zarejestrowany: 2008-11-27
Posty: 5
Punktów :   

Re: Postaci

Tien, Czarny Mag

Imię: Tien
Wiek:???
Płec: Kobieta
Miejsce zamieszkania: Wioska Czarnych Magów
Miejsce urodzenia: Wioska Czarnych Magów

Mimo że bardzo kocham swój dom i moja wioskę chciałabym wyruszyc kiedyś w podróż w nieznane w poszukiwaniu przygody... ciągłe cwiczenia zaklęc są nudne!

Ostatnio edytowany przez Lilli (2008-11-27 20:54:55)

Offline

 

#11 2008-11-29 09:13:06

Reita

Nowy użytkownik

Skąd: Kanagawa/Tokyo/Osaka
Zarejestrowany: 2008-11-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: Postaci

Ath, Zabójca Winnych Krwi



IMIĘ: Ath
WIEK: 21
PŁEĆ: male
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Miasto Księżyca
MIEJSCE URODZENIA: ?

Jako ten, który nie ma miejsca na ziemi z którego wywodzą sie jego korzenie..Gdzie ród jego potężny i sławny, szukam miejsca, gdzie zostałem poczęty i zostawiony jako małe dziecię...Wychowany przez mieszkańców Wioski Księżyca żądam krwi tych co dodali mojej niepoznanej nigdy matce do trudu począcia trud śmierci...

Offline

 

#12 2008-11-29 09:40:21

mizari

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-29
Posty: 7
Punktów :   

Re: Postaci

SU

Imię: Su
Płeć: mężczyzna
Wiek: ?
Miejsce urodzenia: Wioska czarnych magów
Miejsce zamieszkania: Wisoka czarnych magów

Zakochał się w żywiole ognia gdy tylko zobaczył po raz pierwszy płomień. Kiedy zaś zobaczył pierwszy pożar, pochłaniający tysiące istnień, zaczął marzyć o tym, by pewnego dnia móc go kontrolować.
Żywioł ognia stał się jego duszą, a materialny ogień sercem, bijącym gdzieś w głębi jego chłodnej piersi.
Su od dawna czegoś poszukuje... Jednak czy uda mu się to znaleźć?

Ostatnio edytowany przez mizari (2008-11-29 09:40:30)

Offline

 

#13 2008-11-29 23:00:00

mikaru

Użytkownik

Skąd: Hell
Zarejestrowany: 2008-11-29
Posty: 13
Punktów :   

Re: Postaci

MARUUN

Imię: Maruun פֿﯓﮛ
Płeć: mężczyzna
Wiek: ?
Miejsce urodzenia: Miasto Księżyca
Miejsce zamieszkania: Miasto Księżyca



Jestem Elfem nocy, a moje imię to Maroon co w naszym języku oznacza "Grzesznik" ...Już od początku mój los został napiętnowany przez to imię bowiem rok temu poznałem kogoś, kogo nie powinienem był znać... Chiyo, mieszkankę wyspy Torimae, a więc rodu skrzydlatych istot, których władca niegdyś zginąl od ręki naszego brata... Nienawiść wciąż tkwi w sercach obu rodów ncizym jadowity kolec, ktorego nei sposób sie pozbyć, więc nasza miłość jest zakazana. Potajemnie spotykamy się na brzegu Srebrzystego Jeziora by choć raz na jakis czas moc spojrzeć sobie w oczy i okazać nieco zakazanej czułości...Kocham ja nad zycie, ale nasze rodu tego nei rozumieją i lepiej bedzie jesli to pozostanei nasza tajemnicą mozeby bowiem doprowadzić do niechcianej wojny i ..kolejnych ofiar.

Ostatnio edytowany przez mikaru (2008-11-29 23:00:16)

Offline

 

#14 2008-11-29 23:10:54

Katsumi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-29
Posty: 12
Punktów :   

Re: Postaci

Chiyo, Torimae

Imię: Chiyo
Płec: Kobieta
Wiek:?
Miejsce urodzenia: Wyspa Torimae
Miejsce zamieszkania: Wyspa Torimae

Pewnego słonecznego dnia moje życie całkowicie się odmieniło... Spotkałam jego... Miłośc mojego życia... Kocham go i pragnę z nim byc! Jednak nikt nie może się o tym dowiedziec ponieważ nasze rody od dawna żywią do siebie nienawiśc... a nie chcemy wojny...

Ostatnio edytowany przez Katsumi (2008-11-29 23:12:22)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl