#1 2008-11-14 20:55:10

Kiyo

Surya, ?

Zarejestrowany: 2008-11-14
Posty: 72
Punktów :   

REGULAMIN

1. Każda osoba może mieć tylko jedną postać.
2. Należy opisać swoją postać w temacie "Postaci". Tylko nie ujawnijcie o niej wszystkiego (Jak należy opisać swoją postać? Należy podać podstawowe informacje w słupku np. imię, nazwisko, wiek, płeć itp., a także krótką notkę opisującą postać np. "Kiedy obudziłem się, ujrzałem światło. Były to moje narodziny..." i tak dalej, i tak dalej... Można także wymyślić 3 specjalne techniki naszych bohaterów [które obronią nam tyłki, gdy zajdzie potrzeba])
3. Jeśli nie macie pomysłu na początek waszej historii, a także na cel życiowy, możecie zgłosić się do admina, który obsadzi was w jakąś rolę ;] (nie ręczę, że ta rola będzie wam sprzyjać XD)
4. Jeśli osoba, która prowadzi aktywną historię (tzn. konwersację z jakimś użytkownikiem, jest wplątana w wątek główny), a nie przebywa na forum dłużej niż tydzień (od weekendu do weekendu), śmierć jego bohatera zostaje wymuszona. Uzytkownik musi wtedy wymysleć nową postać, lub wskrzesić poprzednią. UWAGA! Postać której śmierć została sprowokowana, można wskrzesić tylko jeden raz!
5. Aby wskrzesić postać, należy znaleźć tajemniczą osobę, która potrafi to robić (nikt nie wie, oprócz administratora, który nic nie powie, kto to jest).
6. Bohaterowie czasem będą dostawać jakieś specjalistyczne umiejętności, wedle uznania administratora (jeśli postać mi się spodoba i uznam, że będzie do niego pasowała jakaś umiejętność).
7. Księgi czarów znajdują się w dziale Pomoce.
8. Po zalogowaniu się proszę o wypełnienie dodatkowego pola w swoim profilu.
9. W awatarze zamieszczamy własne zdjęcia^^

Dziękuje i życzę miłej zabawy^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl